Zjednodušte si práci a zvládněte víc

Převeďte jednoduše myšlenky na hotový design, v několika krocích. Digitální nástroj pro vaše řešení štíhlé výroby.

Nový způsob štíhlíé výroby

Na kterémkoliv místě vytvoříte návrh od jednoduchého rámu až po regál FiFo, rychle ho upravíte a prostřednictvím odkazu pošlete výkres kolegovi během vteřiny. Zkraťte dobu zpracování zakázek a zlepšete tok materiálu. Využijte výhod, které Vám nabízí item nástroj pro projektování, výkonný pomocník v kontinuálním procesu zlepšování.

Plánujte odkudkoliv

item nástroj pro projektování lze používat na jakémkoliv zařízení s připojením k internetu a bez instalace. Navrhnětě, plánujte a ukládejte své nové nápady a vylepšení okamžitě a odkudkoli. Všechny návrhy jsou bezpečně uloženy online.

Rychlé výsledky

V item nástroji pro projektování můžete do svého návrhu v přehledném uživatelském rozhraní snadno zakomponovat profilové trubky: zkrátit délku, spojit, upevnit, hotovo. Díky snadné integraci válečkových lišt a dalších komponentů pro stavbu konstrukcí není nic co by Vám bránilo začít projektovat.

Kontinuální proces zlepšování snadno a rychle

Jen několika kliknutími vytvoří item nástroj pro projektování z Vašeho návrhu úplný projektový výkres a montážní návod. Automaticky získáte přístup ke všem Vaším návrhům a můžete se plně soustředit na optimalizaci toku materiálu.

Velká rozmanitost

item mástroj pro projektování Vám umožňí rychlý přístup ke všem komponentům potřebným pro konstrukci rámů. Všechno, co zde naplánujete, můžete bez dalších složitých kroků a dlouhého čekání rovnou objednat. Říkáme tomu digitální inženýrství - pro Vás to znamená snadnější a rychlejší způsob, jak dosáhnout nejlepšího výsledku.

Jasná úspora času

Znáte ten problém, kdy při každé drobné změně musíte vytvořit nový návrh konstrukce? V item nástroji pro plánování můžete odkudkoliv provádět online úpravy návrhů a ukládat změněné návrhy jako nové varianty. To znamená: Kdykoliv najděte řešení pro lepší tok materiálu.

Jednoduchá koordinace

Vzhledem k tomu, že jsou Vaše náčrty, projektové výkresy a montážní návody v item nástroji pro projektování v digitální podobě, můžete je jednoduše sdílet s kolegy. To Vám ušetří nepříjemné papírování, zlepší koordinaci postupů kontinuálního procesu zlepšování a zvýší produktivitu Vašich zaměstnanců.

Snadno pochopitelné i bez předchozích znalostí

item nástroj pro projektování Vás pomocí integrovaných pokynů a jednoduchého ovládání myší seznámí krok za krokem se všemi funkcemi, které potřebujete ke zlepšení toku materiálu. A pokud byste přece jen měli nějaké otázky, náš servisní tým Vám rychle a kompetentně poradí.
Není nač čekat! Prostě začněte!
K NÁSTROJI PRO PROJEKTOVÁNÍ

Versand innerhalb von drei Werktagen bei Lieferung innerhalb Deutschlands.

Versand innerhalb von drei Werktagen bei Lieferung innerhalb Deutschlands.

x

Versand innerhalb von drei Werktagen bei Lieferung innerhalb Deutschlands.