Přidejte se k nám na cestě k digitálnímu projektování ve strojírenství.

Intuitivní a snadná práce na dalším projektu z jakéhokoli pracoviště – s touto představou neustále vyvíjíme náš nástroj pro projektování item. Objevte četné výhody.

Projektování z jakéhokoli pracoviště

Projektujte bez potřeby dalšího softwaru přímo v prohlížeči a získejte přístup ke svým návrhům z jakéhokoli místa. Sdílejte jednoduše své návrhy s kolegy a partnery po celém světě pomoci jedinečných projektových čísel.

Rychlé výsledky

Díky regulovanému projektování s korekci chyb a funkci drag 'n drop pro snadné umisťování profilů, automatického umisťování úprav a spojovacích prvků.

Začněte hned

Přesvědčte se sami o jasném a přehledném prostředí item nástroje pro projektování a efektivní realizaci Vašich konstrukčních úkolů. A pokud potřebujete, je díky CAD datovému výstupu možné na projektech dále pracovat i ve Vašem obvyklém CAD prostředí.

Naše vize

item nástroj pro projektování změní způsob, jak plánujete své projekty. Jedná se o digitální pracoviště pro všechny konsrtukční úkoly – s kompletním produktovým sortimentem item, rozšířenou možností při zpracování, efektivními konfigurátory pro typické projekční úkoly a dalšími užitečnými funkcemi, jako například vyhledávač produktů. Digitální projektování pomocí nástroje item usnadní a urychlí Vaši práci.

Základní rámec existuje

Již dnes můžete mnoho projekčních úkolů řešit s využitím inovativní technologie item nástroje pro projektování a využívat přitom profily všech konstrukčních řad i základní spojovací techniku značky item. Rozšiřte si základní konstrukce o krytky a podlahové prvky.

Snadná a efektivní práce

Digitální procesy zkrátí dobu realizace. Načrtněte své projekty pomocí item nástroje pro projektování přímo na schůzce se zákazníkem. Snadno definujte své dotazy k projektu v efektivním komplexním prostředí, které zahrnuje 3D model, komplexní projektovou dokumentaci a přístup do nákupního košíku s funkcí přímé objednávky. Vaše nápady totiž stojí za to!

Není nač čekat! Zkuste to!

Práce s nástrojem pro projektování je možná i bez dlouhého zapracování. S nástrojem item jste na správné cestě směrem k výrobě strojů budoucnosti již od prvopočátku. Odhalte své možnosti digitalizací objednávkového a výrobního procesu.
K NÁSTROJI PRO
PROJEKTOVÁNÍ

Versand innerhalb von drei Werktagen bei Lieferung innerhalb Deutschlands.

Versand innerhalb von drei Werktagen bei Lieferung innerhalb Deutschlands.

x

Versand innerhalb von drei Werktagen bei Lieferung innerhalb Deutschlands.