Modulární systém pro Váš úspěch

Již více než 30 let sází techničtí odborníci po celém světě na rozhodující výhody stavebnicového systému MB: Hliník místo oceli a šrouby místo svařování. To Vám přinese, společně s enormním výběrem navzájem kompatibilních komponent, maximální flexibilitu při realizaci komplexních a okamžitých požadavků Vašich zákazníků. Ve vývojovém centru v Solingenu pracují techničtí odborníci neustále na tom, aby byl stavebnicový systém MB společnosti item vždy optimálním řešením pro Vaše konstrukční úkoly.

 
 
 

Celkový katalog stavebnicového systému MB Vám poskytne první přehled o rozmanitých možnostech realizovatelných spolu s item:

 • Stroje
  Profitujte z rozsáhlého výběru komponent, se kterými snadno zrealizujete Vaše nápady – od jednoduchého podstavce až ke komplexnímu stroji.
 • Automatizace
  Ušetřete s lineárními systémy, které jsou dodávány připravené k instalaci pro realizaci efektivních automatizačních řešení, Váš čas a náklady, které byste jinak věnovaly vývoji a montáži.
 • Provozní zařízení
  Díky modulární konstrukci a inovativní spojovací technice vznikají za pomoci stavebnicového systému MB ergonomicky optimálně upravená pracovní prostředí.
 • Bezpečnost práce
  Zrealizujte stabilní oddělené prostory a ochranné ploty, přesně přizpůsobené Vašemu výrobnímu prostředí flexibilně za pomoci stavebnicového systému MB.
 
 
 
 

Společnost item Industrietechnik je průkopníkem a firmou s vedoucím postavením na světovém trhu systémových stavebnic pro průmyslové použití.

 • Zkušenost
  Již od roku 1976 vyvíjí a prodává společnost item kvalitní řešení pro konstrukci strojů a provozních zařízení.
 • Výběr & Dostupnost
  Výrobkové portfólio zahrnuje více než 3 000 kvalitních komponentů, které jsou díky naší moderní logistice rychle k dispozici.
 • Vše pro moderní výrobu
  Spolu se společností item budete úspěšní v konstrukci podstavců a rámů strojů, řešení pracovišť, automatizačních řešení a aplikací pro Lean Production.
 

Se systémem společnosti item se rozhodujete pro maximální flexibilitu a optimální kvalitu – i pro Vaše zákazníky. Jednoduše vyplníte formulář a ihned zdarma získáte celkový katalog ve formě PDF.

Objevte díky rozsáhlému celkovému katalogu Vaše možnosti se stavebnicovým systémem MB společnosti item:

 
Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole. Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole.