O nás

Společnost item je průkopníkem konstrukčních stavebnicových systémů pro průmyslové aplikace a globálním lídrem na trhu.

Podívejte se na příběh o nápadu, který způsobil revoluci v celém odvětví »

Společně s námi můžete uskutečnit svá přání a myšlenky.

Aplikace

Jeden princip, neomezené možnosti

V současné době zahrnuje portfolio produktů společnosti item přes 3 500 kvalitních prvků, které lze využít při stavbě rámů strojů, pracovních stolů, řešení s automatizací i aplikací štíhlé výroby.

Požadujete jeden systém pro všechna řešení a rozměry?

Strojní a výrobní zařízení vyrobená z hliníkových profilů se používají napříč všemi sektory, od strojů a regálů v automobilovém průmyslu po hygienická řešení ve farmaceutickém průmyslu a zdravotnictví.

Zakryté vnější povrchy, kabely a hadice vedené uvnitř profilů činí z řady XMS dokonalé řešení pro konstrukce strojů – čisté linie zvnějšku, důmyslné detaily uvnitř – řada XMS splňuje všechny požadavky na výrobu modulárních řešení a je plně kompatibilní s konstrukčním stavebnicovým systémem item pro stavbu strojů.

Zjistit více » Zaslat poptávku »

Hledáte strojní zařízení šetřicí čas?

Efektivní lineární systémy od společnosti item umožňují uživatelům vyvíjet automatická řešení těch nejvyšších standardů. Z vysoce přesných lineárních vedení lze spojením více os sestavit manipulační a polohovací systémy. Automatizační systém item nabízí 25 lineárních jednotek určených k okamžité instalaci pro širokou škálu aplikací.

Zjistit více » Zaslat poptávku »

Lineární jednotky od společnosti item určené pro okamžitou instalaci Vám ušetří cenný čas, protože jejich dodání je velice rychlé a jsou připraveny k okamžitému použití. Jedná se o dokonalé řešení pro efektivní plánování projektů. Nainstalovat a používat – automatizace může být skutečně tak jednoduchá.

Vyhledávání produktů »

Chcete pracovat efektivněji a bez únavy?

Díky systému pracovních stolů společnosti item jsou všechny aspekty návrhu pracovních stolů jednoduché a intuitivní. K dispozici je pět předem nakonfigurovaných variant, které lze snadno přizpůsobit Vašim konkrétním požadavkům. Pomocí svislých sloupků a konzol lze tyto plynule výškově nastavitelné stoly přeměnit na standardní montážní pracoviště nebo kompletní pracovní stoly. Díky široké škále důmyslného příslušenství určeného pro doplnění montážních operací lze vytvořit pracovní stoly k montážním linkám se systémy pro dodávání a ukládání materiálu a nářadí v ESD provedení.

Systém pracovních stolů item je schválen asociací Kampaň pro zdravá záda (AGR e.V.), certifikován a doporučen německým sdružením Fórum pro zdravá záda – žít lépe (Forum Gesunder Rücken besser leben e. V.) a asociací „Německá škola zad“ (Bundesverband der deutschen Rückenschulen (BdR) e. V.). Více informací naleznete na adrese: www.agr-ev.de.

Jste připraveni zvýšit produktivitu?

Koncepce trubkového systému – avšak dovedená k dokonalosti. Konstrukční stavebnicový systém pro aplikace ve štíhlé výrobě zvýší Vaši produktivitu. Snadná montáž, jednoduchá úprava – zcela jasné funkční prvky, které lze rychle sestavit a přestavět. Tento univerzální a všestranný systém je ideální pro stavbu řešení týkajících se zásobování materiálem a dávkování materiálu na základě aktuálních potřeb ve výrobním procesu. Poskytuje maximální stabilitu při minimální náročnosti montáže a lze ho kdykoliv snadno upravit, rozšířit nebo přestavět. Výsledkem jsou zákaznické a neobyčejně nízkonákladové řešení.

Zjistit více »

Druhá generace konstrukčních stavebnicových systémů pro aplikace ve štíhlé výrobě. Tato Bílá kniha obsahuje návody a praktické tipy pro stavbu a použití ekonomického výrobního zařízení.

Zaregistrujte se a stáhněte si Bílou knihu »

Chcete propojit 100% bezpečnost se 100% produktivitou?

Systém s integrovanou bezpečností. Společnost item nabízí veškeré prvky potřebné pro stavbu oplocení a ochranných systémů splňujících nejvyšší technické standardy. Výsledkem jsou řešení zohledňující ochranu zdraví a bezpečnost při práci, nenarušující pracovní procesy, vykazující rychlou montáž a možnost opakovaného použití a přestavění.

Zjistit více » Zaslat poptávku »

Chcete se dostat bezpečně vzhůru?

S našim systémem schodišť a plošin to jde mnohem snadněji než kdykoliv předtím – dosáhnete na jakoukoliv část stroje a můžete pracovat v různých výškách. Lávky, servisní plošiny pro vysoko umístěné části strojního zařízení a víceúčelové pracovní plošiny lze postavit s využitím stejného systému. Společnost item tak přináší do technologie výrobního zařízení zcela nový rozměr, inspirována olympijským heslem „Rychlejší, vyšší, silnější“.

Zjistit více »
Zaregistrujte se a nový asistent pro dotazy (Query Assistant) vás dovede nejrychlejší cestou k cíli! »

Online nástroje

Online konfigurátory produktů

Díky našim snadno ovladatelným, pohodlným a jasným online konfigurátorům produktů pro pracovní stoly a systém mobilních vozíků, již nemůže být plánování vlastních výrobních řešení dle Vašich požadavků snadnější.

Ocenění

Ocenění za design

Přes 30 ocenění a uznání za design podtrhuje inovativní dovednosti společnosti item. Kvalita, to je vyrobeno v Německu!

Kontakt

Zaslat poptávku

Téměř hotovo. Prosím vyplňte zbývající pole.