Principy štíhlé výroby

Štíhlá výroba a neustálé zlepšování vlastních procesů jsou již po mnoho let etablovanými principy, jejichž cílem je nákladově efektivní a tím i hospodárná práce průmyslových podniků. Během této doby byly ale zlepšeny nejen základní principy. Také myšlenky kontinuálního procesu zlepšování je dnes možné za pomoci moderních modulů štíhlé výroby podstatně efektivněji převést do konkrétních řešení.

 
 
 

V bezplatném průvodci „Štíhlá výroba - Moduly druhé generace“ na Vás čeká:

 • Přehled: Štíhlá výroba
  Průvodce Vás uceleně provede od původu štíhlé výroby ke kontinuálnímu procesu zlepšování a roli modulu štíhlé výroby.
 • Sedm principů
  Proti plýtvání ve výrobě se etablovalo sedm účinných principů, jejichž uskutečnění trvale zvyšuje hospodárnost vlastní výroby.
 • Moduly štíhlé výroby
  Moderní moduly štíhlé výroby krátí na polovinu čas a počet zaměstnanců potřebných pro výrobu transportních vozíků a dalších výrobních prostředků.
 • Flexibilita a kvalita
  Čtěte více o klíčových faktorech výroby provozních prostředků, kterými realizujete principy štíhlé výroby s minimálním úsilím při plánování a montáži.
 
 
 
 

Společnost item Industrietechnik je průkopníkem a firmou s vedoucím postavením na světovém trhu systémových stavebnic pro průmyslové použití.

 • Zkušenost
  Již od roku 1976 vyvíjí a prodává společnost item kvalitní řešení pro konstrukci strojů a provozních zařízení.
 • Výběr & Dostupnost
  Výrobkové portfólio zahrnuje více než 3 000 kvalitních komponentů, které jsou díky naší moderní logistice rychle k dispozici.
 • Vše pro moderní výrobu
  Spolu se společností item budete úspěšní v konstrukci podstavců, rámů strojů, pracovních stolů, automatizačních řešení a aplikací pro štíhlou výrobu.
 

Teprve modul pro provozní zařízení, který byl dále rozvinut na základě principů štíhlé výroby, Vám poskytne všechny možnosti, které potřebujete k dosažení optimální efektivity výroby a tím i dlouhodobé konkurenceschopnosti. Jednoduše vyplňte formulář a ihned získáte bezplatně příručku a praktický návod ve formátu PDF.

Získejte příručku pro používání a výrobu efektivních výrobních zařízení podle štíhlých principů:

 
Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole. Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole.
Povinné pole.